Strona główna   |   
szkolenia kosmetycznegabinet podologicznywizazstylizacja paznokciganinet kosmetyczny
MENU

Masaż z gorącymi kamieniam wulkanicznymi

Laser diodowy
Laser Quadrostar+
Kwasy medyczne
Twarz
Makijaż
Ciało
Masaże
Stylizacja paznokci

To połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Działa rozluźniająco na układ kostno-stawowy oraz kojąco na układ mięśniowy, gdyż łączy w sobie elementy masażu z ćwiczeniami biernymi poszczególnych stawów.

Charakteryzuje się znakomitym współczynnikiem magazynowania ciepła, co pozwala na wykonanie masażu zarówno rozgrzanymi jak i oziębionymi kamieniami. W kontakcie z ciałem oddają swoją wartościową energię przywracając jej prawidłowy przepływ w głównych kanałach i czakrach energetycznych ciała. Głęboko rozgrzewają organizm, przyśpieszają krążenie krwi, rozluźniają napięcie mięśniowe, działają relaksująco i odprężająco na cały organizm.

Zabieg z użyciem kamieni polecany jest osobom zestresowanym, przemęczonym, o podwyższonym napięciu mięśniowym. Wskazany również w dolegliwościach reumatycznych, mięśniowych, stawowych i bólach korzonkowych. Masaż twarzy łagodzi napięcie mięśniowe, wzmacnia ukrwienie, zmniejsza zaczerwienienie i stany zapalne skóry. Idealny w przypadku skóry wrażliwej i trądzikowej.