Strona główna   |   
szkolenia kosmetycznegabinet podologicznywizazstylizacja paznokciganinet kosmetyczny
MENU

Koloryzacja brwi i rzęs

Laser diodowy
Laser Quadrostar+
Kwasy medyczne
Twarz
Makijaż
Stylizacja oka
Stylizacja paznokci
Ciało
Technika Bowena

Henna


     Jest zabiegiem polegającym na delikatnym farbowaniu włosków. Kolor ulega stopniowemu zmywaniu. Efekt utrzymuje się na rzęsach przez około 4 tygodnie.

    W przypadku brwi, rezultat przyciemnienia będzie mniej trwały. Zwykle najpóźniej po dwóch tygodniach trzeba wykonać zabieg ponownie, ale zdarza się, że henna znika dużo wcześniej.

Regulacja


      Brwi nieregulowane od dłuższego czasu lub wyjątkowo niepokorne wymagają poważniejszego skorygowania zarysu. Najlepiej zadanie to powierzyć doświadczonej kosmetyczce, która oceni, jaki kształt będzie pasował do twojej twarzy. W naszym salonie do regulacji brwi stosuje się pęsetę i/lub proponujemy tzw. depilowanie: woskiem lub pastą cukrową.

 

Zalety:

     Ogromną zaletą tego zabiegu jest trwałość. Możemy zażywać kąpieli w basenie, korzystać z sauny, pocić się i kolor z brwi oraz rzęs nie spłynie tak, jak stałoby się to w przypadku użycia tradycyjnego makijażu kolorowego (tusz, kredka).

   Ponadto rzęsy zabarwione henną wyglądają bardzo naturalnie. Henna jest dobrym rozwiązaniem dla osób posiadających jasne brwi i rzęsy, "znikające" przy braku makijażu. Stanowi także naturalne podkreślenie oprawy oka wiosną oraz latem, kiedy nie chcemy stosować pełnego, cięższego makijażu (henna jedynie nadaje kolor, nie pogrubia i nie przedłuża rzęs, dlatego efekt nie jest tak spektakularny, jak przy użyciu maskary).

 

W naszym gabinecie oferujemy:

  • Henna na brwi i rzęsy z regulacją;
  • Henna na brwi z regulacją;
  • Henna na rzęsy z regulacją brwi;
  • Henna na rzęsy;
  • Regulacja brwi.